Nasza filozofia

 

Concentrated skincare

W Alpha-H spędziliśmy dwadzieścia lat szukając niezbędnych składników, których skóra potrzebuje dla optymalnego zdrowia. Jesteśmy dumni z naszych wyczerpujących badań oraz jakości składników aktywnych, których używamy w naszych produktach.

Jesteśmy firmą kosmeceutyczną. Definiujemy produkty kosmeceutyczne jako te, które mają precyzyjne i naukowo udowodnione działanie lecznicze, skuteczne i możliwe do wykorzystania w kosmetykach. Jesteśmy przeciwni temu by nasi klienci płacili za niepotrzebne składniki i substancje wypełniające takie jak chemiczne zapachy i barwniki. Oznacza to, że produkujemy kosmetyki w oparciu o niespotykanie wysokie stężenia składników aktywnych, naturalnych komponentów, a dostarczamy ich skórze wykorzystując najnowsze technologie.

Nasze kosmetyki działają tak, by różnica była ewidentna i widoczna. Zaawansowany technologicznie system dostarcznia aktywnych składników działa poprzez zmiany pH skóry, by stymulować aktywność w głębszych jej warstwach, gdzie tworzą się nowe, żywe komórki oraz włókna kolagenowe.