Nasza firma

 

Marka Alpha-H

Alpha-H jest utytułowaną i nagradzaną australijską marką kosmeceutyczną dla kobiet i mężczyzn, którzy oczekują widocznej zmiany w jakości swojej skóry.

Zlokalizowana na Złotym Wybrzeżu w Queensland, Alpha-H jest rodzinną firmą, która rozrosła się do kilkuset salonów przedstawicielskich w Australii i wielu filli międzynarodowych. Od 20 lat nasze rdzenne przesłanie pozostaje niezmienione: „Jesteśmy zobowiązani uzyskać widoczne rezultaty odnowy i odmłodzenia, niezależnie od Twojego typu skóry i wieku.”

Żeby być pewnym, że zmiany nastąpią tak szybko jak to możliwe, nasze kosmetyki zawierają skoncentrowaną i zbilansowaną kombinację silnie działających naturalnych składników. Dodatkowo unikamy stosowania niepotrzebnych związków chemicznych, zapachów czy wypełniaczy.W Alpha-H stawiamy na uczciwość i szczodrość, czyli wysokie stężenia substancji aktywnych, by zapewnić najlepsze rezultaty.

Dyrektor marki Michelle Doherty stworzyła Alpha-H z realnej potrzeby zmiany swojej skóry po frustrujących doświadczeniach z tym, co w danym czasie oferował rynek. To praktyczne podłoże jest sercem marki przeznaczonej do stosowania zarówno przez kobiety i mężczyzn, niezależnie od typu cery czy stylu życia. Nasi klienci wracają do nas za każdym razem, ponieważ używają produktów, które przynoszą widoczną różnicę w jakości skóry.

Chociaż Alpha-H jest dumna z bycia w 100% australijską firmą, zarządzaną i produkującą w Australii, Michelle oraz jej mąż Dean z niewielkim zespołem rozwinęli markę z małego domowego biznesu do kwitnącego międzynarodowego fenomenu dostępnego w tej chwili w Anglii, Niemczech, Włoszech, Słowacji, Republice Południowej Afryki, USA, Nowej Zelandii, Południowo-zachodniej Azji, a od teraz również w Polsce .

Historia Michelle

Nikt nie wie więcej o trudnościach życia z problemami skórnymi niż Michelle Doherty, dyrektor Alpha-H. Zmagająca się z chronicznym trądzikiem cystycznym od lat młodzieńczych do późnych 20 , Michelle rozpoczęła poszukiwania produktów, które nie tylko pomogłyby zminimalizować wykwity skórne na chwilę, ale takich, które zapobiegałyby ich ponownemu pojawieniu się. Rozczarowana rezultatami, które osiągnęła stosując kosmetyki drogeryjne i apteczne, zbulwersowana znużeniem i brakiem empatii okazywanym przez specjalistów, Michelle odnalazła markę Alpha-H kiedy ta dopiero wchodziła na rynek. Po kilku dniach stosowania tych kosmetyków zauważyła natychmiastową i utrzymującą się poprawę nie tylko skóry, ale także pewności siebie i poczucia własnej godności.

To doświadczenie zmieniło jej życie. Ostatecznie porzuciła pracę, by pracować z marką i szerzyć filozofię marki Alpha-H. Jako właściciel Michelle podróżuje po całym świecie spotykając się z kobietami i mężczyznami z ich indywidualnymi problemami skórnymi. Daje z siebie wszystko, by dostarczać produktów, które mogą przynieść trwałe rozwiązania problemów innych ludzi.